بالانس منفی موجودی دکان و عدم برداشت وجه

[short_link]
موجودی شما برای برداشت وجه کافی نیست و یا پیام شما برداشت -500000 تومان را حذف کردید. این مقدار از موجودی شما کسر خواهد شد . این پیامی است که در دکان در صورت بروز مشکل نمایش داده میشه و وقتی به موجودی شما در پنل فروشندگان نگاه کنید می بینید که بالانس موجودی فروشنده منفی هست

در صورت وجود این مشکل فروشنده توی حسابش پول هست ولی نمیتونه تسویه حساب کنه یعنی اصلا مبالغ حاصل از فروش محصولات در پنل فروشنده اضافه نمیشه و هیچ تفاوتی با اینکه فروشنده اصلا فروشی نداشت نمی کنه .

چون بالانس و موجودی فروشنده منفی یا صفر هست ، فروشنده امکان دریافت و یا ثبت واریزی رو نداره .

عدم برداشت وجه در دکان

عدم برداشت وجه در دکان

 

در قسمت تنظمیات برداشت افزونه دکان قسمتی هست که وضعیت سفارشات رو تنظیم می کنه که گزینه های کامل شده و یا در حال انجام وجود داره که امکان انتخاب چند گزینه وجود داره . وقتی سفارش در این وضعیت و یا وضعیت ها قرار داشته باشه مبلغ حاصل از فروش به موجودی فروشنده اضافه میشه .

 

وضعیت سفارش برای برداشت وجه در دکان

وضعیت سفارش برای برداشت وجه در دکان

 

اطلاعات مربوط به بالانس تمام فروشنده ها و فروش اونها و همینطور وضعیت سفارش اونها و تاریخ و سایر اطلاعات در  جدول  wp_dokan_vendor_balance دیتابیس ذخیره میشه

 

همینطور اطلاعات مربوط به برداشت های فروشنده ها در جدول  wp_dokan_withdraw  ذخیره میشه .

اگر وضعیت سفارش جدیدی در ووکامرس تعریف کرده باشید و وضعیت نهایی سفارش باشه ، این وضعیت در این دو جدول هم ذخیره میشه و چون برای افزونه دکان این وضعیت سفارش تعریف شده نیست نمی تونه مبالغ حاصل از فروش موفق سفارشات رو به حساب فروشنده ها اضافه کنه . برای همین موجودی پنل  فروشندگان صفر هست و یا اگر مبلغی قبلا برداشت داشته باشن به همون اندازه موجودی حساب رو منفی می زنه .

برای حل این مشکل باید فایل admin/setting.php  ویرایش بشه و وضعیتی رو که تعریف شده به این فایل اضافه بشه

(0) دیدگاه برای این پست ثبت شده
دیدگاه خود را بفرستید
  1. اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند!
« آموزش ارسال ایمیل با phpmailer + نمونه کد
ایجاد باکس دانلود با استفاده از شورتکد »
wefwegwegweg/wp-content/themes/future