رفع مشکل عدم نمایش تب‌ها در وی پی راکت

[short_link]

تقریبا تمام افزونه‌ها، دارای فایل زبان هستند که میشه عبارات و اصطلاحاتی رو که نویسنده و طراح افزونه در در افزونه تعیین کرده رو به زبان مقصد ترجمه می کنه و باعث سهولت استفاده از افزونه در زبان های مختلف میشه .

این اصطلاحات  و  عبارات تعیین شده در فایل زبان،  جایگزین عبارات و اصطلاحات اصلی در افزونه میشن . در مورد اصطلاحات و عبارات تک کلمه ای و یا یا چند کلمه ای و حتی جملات، احتمال اینکه مشکلی پیش بیاد خیلی کم هست . اما ممکن هست در این اصطلاحات  عباراتی که تعیین شدن، تگ های html  وجود داشته باشن. در اینطور موارد باید دقیقا تگ های html  به خوبی باز و مجدد بسته شوند.
مشکل زمانی ایجاد میشن که رشته ای که ترجمه شده دارای کد html  هست اما تگ دارای مشکل هست و به خوبی بسته نشده مثلا، این باعث میشه که وقتی رشته ترجمه شده جایگزین، رشته اصلی میشه، سورس صفحه با مشکل مواجه میشه و تگ در جایی دیگه‌ی بسته میشه و یا سورس و تگ های کل صفحه با مشکل مواجه میشن.

اگر در صفحه کلاس و آی ذی خاصی وجود داشته باشه و کد جی کوئری ای بهش وصل باشه این مشکل بیشتر خودش رو نشون میده . مشکلی که در وی پی راکت مربوط به وب سایت یکی از مشتریای من پیش اومده بود.

مشکل نمایش تب های تنظیمات وی پی راکت ممکن هست به خاطر فایل ترجمه زبانش باشه . وقتی زبان مدیریت سایت انگلیسی تغییر بدید مشکل نمایش تب ها حل میشه اما وقتی روی زبان فارسی تنظیم میشه اگر فایل زبان افزونه خوب ترجمه نشده باشه باعث میشه همه تب ها یک جا نمایش داده بشه و به جای کلیک روی هر قسمت و نمایش اون بخش کل تنظیمات به صورت اسکرول نمایش داده میشه . علتش هم این هست که یه مشکلی در سورس html صفحه ایجاد می کنه و کد جی کوئری که مسول اضافه کردن استایل به تب ها و منوها هست نتونه استایل رو اضافه کنه و کلا غیر فعال میشه .

شاید این توضیحات و پست برای حل مشکلی که ممکنه برای شما هم پیش اومده باشه مفید بوده، اگر اینطور بوده می تونید در قسمت کامنت ها در مورد این بنویسید و تجربه خودتون رو با من و سایر خوانندگان این وب سایت به اشتراک بزارید .

(0) دیدگاه برای این پست ثبت شده
دیدگاه خود را بفرستید
  1. اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند!
« کد دکمه افزدون به سبد خرید edd
دانلود کتاب خودآموز HTML, CSS, and JavaScript »
wefwegwegweg/wp-content/themes/future