فریلنسرهای ایرانی-:کارکردن بیش از حد

این مشکل بیشتر گریبان گیر افراد باتجربه و حرفه‌ای می شود که پس از سال‌ها برای خودشان اسمی به هم زده اند. این افراد برخلاف دلال‌ها پروژه های زیادی را دریافت نمی‌کنند تا با بهره کشی از دیگران آنها را انجام بدهند. برعکس, این افراد عموماً مشتری‌های ثابت زیادی را در طول سالها پیدا کرده اند. مشتریانی که دوست دارند همواره با این فریلنسرها کار کنند و تعداد زیادی پروژه را به آنها می دهند.

خب به پنجمین مشکل اساسی فریلنسرهای ایرانی رسیدیم. در مطالب قبلی به بازاریابی, درآمد کم, تنهایی کارکردن و کارکردن برای دلال-فریلنسرها پرداختیم. برویم سراغ اصل مطلب.

 تصویر 10 مشکل اساسی فریلنسرهای ایرانی-مشکل پنجم:کارکردن بیش از حد

پذیرفتن تعداد زیادی کار و استرس درست و به موقع انجام دادن آنها, تأثیرات جبران ناپذیری بر سلامت جسمی و روانی فریلنسرها دارد. فشاری که می‌توان با گفتن یک «نه» ساده از آن جلوگیری کرد.

پذیرفتن تعداد زیادی پروژه در یک زمان نه تنها کیفیت پروژه‌را کاهش می‌دهد, بلکه جسم و روان شما را فرسوده می‌کند. پول هرگز نمی‌تواند جای سلامتی شما را بگیرد.

بهتر است این بار که کاری‌را به شما پیشنهاد دادند, ابتدا مطمئن شوید که زمان کافی برای انجامش در اختیار دارید و بعد کار را بپذیرید.

[ لینک منبع ]

  1. اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند!
« فریلنسرهای ایرانی: دلال-فریلنسرها
فریلنسرهای ایرانی- مدیریت خود »