تفاوت هاست ابری با هاست معمولی چیست؟

همانطور که می دانید سرویس هایی به نام هاست ابری با آپتایم بالا وجود دارد که از لحاظ پایداری و قدرت با کلیه سرویس هایی که تا این لحظه ارائه کرده کاملا متفاوت هست. یکی از سوالاتی که همواره توسط کاربران مطرح می شود این است که تفاوت هاست ابری   با سایر هاست های شما چیست؟ئ

 

تفاوت میان هاست های ابری با سایر هاست ها چیست؟

هاست های ابری برای آن دسته از مشتریانی طراحی شده است که حساس تر بوده و به هیچ عنوان نمی خواهند داون تایمی را تجربه کنند و یک قطعی کوچک نیز خسارت زیادی را برای آنها به همراه دارد. در هاست های ابری تمام سعی ما بر این بوده است تا زیرساخت و خدمات بسیار قوی تری را ارائه دهیم. در هاست های دیگر  اطلاعات روی یک سرور نگهداری می شود که بسیار قوی بوده و از کیفیت بالایی نیز برخوردار است.

اما

  • در هاست ابری اطلاعات شما در چندین و چند سرور نگهداری می شود و از آنها لود می شود.
  • روترهای آنتی دیداس و آنتی اتک بسیار قوی در برابر آن قرار گرفته است.
  • بکاپ گیری های دقیق تر در بازه های زمانی کوتاه تری صورت می گیرد.
  • امنیت نگهداری از اطلاعات شما بسیار بیشتر است.

هاست ابری برای آن دسته از وب سایت هایی که می خواهند سطح بسیار بالایی از خدمات را تجربه کنند و روی هاست وب سایت خود و پایداری و شرایط آن حساس هستند، انتخاب بسیار هوشمندانه ای است. برای پاسخ به سوال تفاوت هاست ابری و هاست معمولی باید گفت که در  هاست ابری  از نظر سرعت، نرم افزارها و به طور کلی جزئیات فنی تفاوت چندانی ندارد. بلکه زیرساخت بسیار قوی تری برای افزایش پایداری و همیشه در دسترس بودن داشته و در نهایت پشتیبانی بهتری نیز دارد. به این صورت که اگر مشکل یا قطعی رخ دهد، اولویت ما مشتریان هاست ابری هستند. چرا که آنها بیزینس های بزرگ تر و حساس تری هستند که پایداری 100% را انتخاب کرده اند.

اگر تمایل دارید با زیرساخت هاست ابری میزبان فا به صورت جامع تری آشنا شوید پیشنهاد می کنیم ویدیو ساختار هاست ابری میزبان فا و تفاوت آن با  هاست معمولی را نیز مشاهده کنید.

پس اگر شما فرد حساسی هستید که اطلاعات وب سایتتان بسیار مهم است و می خواهید 100% پایدار باشید، با ما در سرویس های هاست ابری همراه باشید…

[ لینک منبع ]

  1. اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند!
« پروتکل SSH چیست و چه کاربردی دارد
نحوه آپلود و اتصال phpstorm به هاست »