بهترین پلاگین های بهینه ساز و افزایش سرعت سایت

ما در وردپرس کار قصد داریم با معرفی بهترین پلاگین های وردپرس به شما در داشتن عملکردی بهتر کمک کنیم.

بهترین پلاگین های افزایش سرعت و بهینه سازی عملکرد

در مطالب قبل در رابطه با پلاگین های وردپرس صحبت کردیم. قصد داریم در این مقاله بهترین و پرکاربردتری پلاگین های افزایش سرعت و بهینه سازی سایت وردپرسی را معرفی کرده و آنها را شرح دهیم.

بهترین پلاگین های بهینه ساز و افزایش سرعت سایت

بهترین پلاگین های بهینه ساز و افزایش سرعت سایت

پلاگین های پرکاربرد وردپرسی

یک سایت با بارگذاری سریع و قدرتمند چیزی است که هر کاربر در یک وب سایت منتظر آن است .باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما با بهینه سازی پیشرفته وردپرس تا حد ممکن بارگذاری می شود. موارد زیر بهترین افزونه های وردپرس برای بهبود سرعت سایت هستند.

بهترین پلاگین های افزایش سرعت
بهترین پلاگین های افزایش سرعت

WP-Optimize

بهبود سرعت سایت یک امر اساسی در سئو سایت هست. در وردپرس شمل میتوانید با استفاده از افزونه های مختلف و کاربردی این کار را انجام دهید وWP-Optimize  یکی از بهترین افزونه های بهبود سرعت و بهینه ساز سایت می باشد.

WP-Optimize  یک افزونه ضروری وردپرس برای بهینه سازی پایگاه داده و سایت هست. این پلاگین به طور خودکار داده های غیر ضروری را بدون درخواست دستی از وردپرس حذف می کند. این افزونه همیشه پایگاه داده شما را برای بهترین عملکرد بهینه نگه می دارد.

ممکن است داده های بی فایده زیادی در وب سایت شما وجود داشته باشد که سایت شما را سنگین می کند در حالی که ممکن است حتی از آن آگاه نباشید. با نصب این افزونه رایگان پایگاه داده وردپرس، تمام نظرات هرزنامه و تایید نشده، پست های زباله، نظرات، ردیابی ها و پینگ بک ها و غیره را در حالت بهینه نگداری می کنید.

بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر
بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر

برای خواندن ادامه مطلب بهترین پلاگین های بهینه ساز و افزایش سرعت سایت میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید

https://selectak.com/blog/Miscellaneous-content/The-best-site-optimizer-plugins-and-speed-enhancements

هر مدیر سایت به دنبال بهبود عملکرد سایت خود است، حال اگر یک سایت وردپرسی دارید می توانید با نصب افزونه های کاربردی روند سایت خود را مثبت کرده و به سئو آن کمک زیادی کنید.

احترام گذاشتن به کاربر برای گوگل بسیار امری مهم است. پس همیشه مراقب ظاهر و سرعت سایت خود باید باشید.

کارهای زیادی برای بهبود سرعت سایت می توان انجام داد که خب در روند تبدیل بازدیدکننده به مشتری تاثیر به سزایی دارد، پس باید همه ی موارد را در نظر گرفت، اما امروز چند پلاگین به شما معرفی کردیم که در این راه به شما کمک زیادی می کند و باعث می شود همیشه سایتی بهینه و با قدرت را داشته باشید.

 

 

[ لینک منبع ]

  1. اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند!
« ابزارهای بازاریابی دیجیتال برای استارتاپ‌ها
هفت مزیت شرکت در رویدادها برای رشد کسب و کارها »